Ve dvou se to lépe táhne... a tak aj Psí salón Vanda spolupracuje s ďalšími firmami... a nie jednou :o)

ZOODOM - SVET ZVIERAT

Možno by som povedala, že nebyť ZooDom-u, nebyť mňa... nebyť skvelej idey tohto skvelého obchodu s chovateľskými potrebami rozšíriť svoje priestory a služby aj o psí salón a nebyť toho, že ich cesta pátrania priviedla až ku mne, nebolo by veru ani salónu :o) ZooDom si ma našiel a ja som mu za to nesmierne vďačná. Mám rada tento obchod a všetkých ľudí v ňom :o)

www.zoodom.sk 

VÝCVIKOVÁ ŠKOLA DOGGIE

Výcviková škola so širokým záberom programov, ktoré korenia v rokoch skúseností s výchovou psov opierajúcou sa o porozumenie zvieracej psychológie. Skvelí ľudia, špičkoví odborníci, ktorí ešte nesklamali ani mňa, ani ľudí, ktorým som túto školu odporúčala. Vždy ochotne pomôžu či poradia :)

www.doggie.sk

PSH SLOVAKIA 

Výhradný distribútor vysokokvalitnej prírodnej španielskej kozmetiky pre zvieratá. Psí salón Vanda sa stal malou vlajkovou loďou, kde mnoho zákazníkov prichádza odskúšať si účinky tejto skvelej kozmetiky, poskytujeme profesionálne poradenstvo čo sa týka PSH a jej širokého použitia.

www.pshslovakia.sk

BICHON KLUB SLOVENSKO

Klub chovateľov čistokrvných psov, ktorý zastrešuje 6 výnimočných spoločenských plemien.. klub plný skvelých ľudí a skvelých psov, ktorý mám veľmi rada a moja práca pre tento klub je mi potešením a robím ju s láskou, lebo vidím, že má zmysel :o)

www.bichonklub.sk

PROFESIONÁLNI STRIHAČI PSOV SLOVENSKA

Občianske združenie, ktoré zastrešuje strihačov psov nie len zo Slovenska, ale aj zo zahraničia... cieľom PSPS o.z. je združovať, vzdelávať, informovať strihačov psov, aby úroveň úprav a profesionálny prístup k nim, ako aj ku zachovaniu absolútneho zdravia psa a jeho srsti a pokožky smerovala len a len smerom nahor, na svetovú úroveň :o)

www.psps.sk 

GROOMLAND 

Firma, ktorá dodáva a distribuuje mnoho profesionálnych nástrojov a pomôcok pre strihačov na Slovensku a v Čechách... je mojím hlavným zdrojom vysokokvalitných, celosvetovo veľmi obľúbených Groomingových nožníc značky Power and Working Scisors od Nicka Kontosa, ale aj kopy iných skvelých vecičiek do salónu :o)

www.groomland.eu

   

 

 

TOPlist